Proje Tanıtımı

Değerli Meslektaşlarımız,

20 yıldan uzun süredir devam edem bilimsel birlikteliğimizi, son 11 yıldır Çankaya Ortopedi Grubu olarak sürdürmekteyiz. Bu süre içinde yaptığımız binlerce ameliyat, düzenlediğimiz yüzlerce toplantı, kongre ve kurs, yazdığımız kitaplar ve makaleler ile oluşan deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak istedik.
       Siz değerli ve seçilmiş ortopedi ve travmatoloji uzmanlarıyla 4 Mevsim 4 Eklem dijital platformunda bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. 4 Mevsim 4 Eklem Projesi sayesinde her mevsim farklı cerrahi tekniklerle sizlerle buluşacağız. Amacımız, yaygın olarak uyguladığımız cerrahi tekniklerdeki gelişmeleri ve güncel yöntemleri sizlerle sürekli yayın halinde paylaşarak klinik pratiğinize katkı sağlamaktır.
       4 Mevsim 4 Eklem Projesi, diz, kalça, omuz, ve ayak bileği eklemleri üzerine yoğunlaşmaktadır ve her mevsim farklı eklem cerrahi videoları ile size ulaşmayı hedeflemektedir. Yaptığımız işin aynı zamanda sanat olduğunu düşündüğümüzde; dvd’leri çok sevdiğimiz Vivaldi’nin 4 mevsim senfonisiyle harmanlamayı uygun bulduk.  
      Bu videoları bilgisayarınızda veya dvd player’da izleyeceğiniz gibi dvd üzerindeki QR kodunu telefonunuza okutarak www.4mevsim4eklem.com adresinden de izleyebilirsiniz. 4 Mevsim 4 Eklem Projesini gerçekleştirmemizi sağlayan İbrahim Etem Menarini firmasına teşekkürlerimizi sunarız.      
      İlkbahar mevsimine, sizlerden gelen istek üzerine ayak bileği videosu ile devam ediyoruz.
Bu DVD’de ayak bileği cerrahi tekniğini bütün ayrıntıları ile aktarmaya çalışacağız. Diğer mevsimlerde diğer eklem cerrahi videoları ile devam edeceğiz.

Her mevsim takipte kalmanız dileğiyle…

Dr. Asım KAYAALP                                                                         Dr.Reha TANDOĞAN